Nabídka e-shopu:

AkumulátoryBaterie do notebookůBaterie do tabletůBaterie do AKU nářadíBaterie do videokamerexterní akumulátoryAkumulátory do vysílačkyAku pro bezdrátové telefonybaterie pro PDAbaterie do GPSbaterie pro skenerybaterie pro iPod-MP3-hrybaterie pro bezdrátové routerybaterie pro raid kontrolerybaterie pro platební terminálybaterie pro digitální fotoaparátybaterie pro RC modelybaterie pro tiskárnybaterie pro multimetrybaterie pro měřící přístrojebaterie pro domácí přístrojebaterie pro dětské telefonybaterie pro ovládání jeřábubaterie pro mobilní telefonyAURO BINATONE BIRD BOOSTMOBILE BOSCH EMPORIA SONY-ERICSSON MAXCOM MEDION METROPCS MOTOROLA MTC MYPHONE NGM NOKIA SIEMENS SIGMATEL SIMVALLEY baterie pro sluchátkaDobíjecí baterieolověné / SLA baterieprůmyslové článkyzáložní CMOSbaterie pro Airsoft
Nabíječkynabíječky nářadínabíječky baterií videokamerynabíječky vysílačkových bateriínabíječky mobilů - do sítěnabíječky mobilů - do autanabíječky modelářskénabíječky baterií PDAnabíječky baterií čtečky čárových kódůnabíječky iPod-MP3-hrynabíječky baterií digitální fotoaparátynabíječky měřící přístrojenabíječky baterií AA/AAAUSB nabíjecí baterie adaptérysolární nabíječkyolověné / SLA nabíječkynabíjecí baterie nástavce baterie pro videokamerynabíjecí baterie nástavce baterie pro PDAnabíjecí baterie nástavce baterie pro digitální fonabíječky robotické vysavače
Bateriestandartní bateriespeciální baterieknoflíkové článkylitiové bateriefoto bateriebaterie k naslouchadluprůmyslové baterie
Adaptérysíťový adaptéradaptéry do autaadaptéry pro nářadínapájecí zdrojeměniče napětíkonektory k adaptérům
Pouzdrapouzdra na notebooky
Gripybateriové gripy
Ostatnídatové a AV kabelyrepase bateriesvítilnyvánoční řetězyúsporné žárovkypaměťové kartyUSB flash diskyprodlužovací kabelymeteostanice, dig. budíkyVR brýleměřící technika, zkoušečkydomácí spotřebičeostatní baterieradiadárky
Sadysady videokamerysady nářadísady fotoaparátysady 4R25 6Vsady adaptér a kabelsady baterie pro nabíjecí bateriesady nenabíjecí baterie baterie
dtest
gp_logo


Baterie pro mobilní telefony

Nová baterie do mobilu pro podstatně delší výdrž

Baterie ve vašem mobilu dosluhuje, a její výdrž už není optimální? Je čas ji vyměnit. Prohlédněte si naši rozsáhlou nabídku baterií pro mobilní telefony a vyberte si baterii právě pro ten Váš. 

Jak vidíte, máme baterie pro mobilní telefony téměř všech značek a typů, jistě zde najdete i ten svůj.

Rychlý výběr baterií do mobilu

Víme, že čas je drahý, proto jsme pro Vás připravili následující seznam baterií pro mobilní telefony. 

baterie Alcatel baterie Motorola baterie Samsung
baterie Ericsson baterie Nokia baterie Siemens
baterie LG baterie Philips baterie Sony-Ericsson

Pokud zde není Vaše značka, využijte prosím abecední seznam uvedený níže.

A


B


C


D


E


F


G


H


J


K


L


M


N


O


P


S


T


V


Z


Když baterie v mobilu dosluhuje

Že je čas na výměnu baterie zjistíte snadno. Váš mobil se rychle vybíjí, baterie velmi špatně snáší teplotní rozdíly, nedobíjí se na plnou kapacitu. Je to běžný jev, který provází veškeré baterie.

Pokud se takto začne chovat baterie ve vašem mobilu, je nejvyšší čas ji vyměnit.

Nová baterie do mobilu

Nová baterie vrátí vašemu telefonu starou výdrž, případně mu dodá ještě větší - to dle vámi zvolené kapacity.

Baterie je nyní důležitější, než kdy dříve

Trendem současné doby jsou takzvané "chytré" telefony, pro které by se spíše, než označení "telefon", hodilo označení "počítač do kapsy". Ano, 2 Ghz procesory, fotoaparáty s vysokým rozlišením, neustálé wifi připojení a mnoho dalších užitečných funkcí - to vše v těchto telefonech najdete.

Ruku v ruce s přibývajícími funkcemi však přibývá i náročnost na energii. Baterie do těchto mobilních telefonů musí mítvysokou kapacitu a jsou na ně kladeny obrovské nároky. Musí se často nabíjet, jsou stále pod tlakem. 

Dochází k jejich rychlejšímu opotřebování, čímž se snižuje jejich kapacita a s ní i výdrž telefonu. Právě to je čas na koupi nové baterie do mobilu. Vybírat baterie do svých mobilů můžete z výše uvedeného seznamu, kde najdete telefony všech značek. 

Máme i baterie pro starší mobily

Najde se spousta lidí, kteří neradi mění osvědčené. Neradi pořizují nový telefon a mění to, na co jsou léta zvyklí. Právě ty nejčastěji potkávají problémy s bateriemi. Náš e-shop je řešením - v sortimentu máme i baterie do mobilů, které své uvedení na trh zažily mnoho let zpátky.

Můžete si tak vybrat nové baterie do mobilních telefonů, na které jste zvyklí, a dodat jim tak druhý dech. Opět je budete moci pár let spokojeně používat.

TIP: poškodila se paměťová karta vašeho mobilního telefonu a přišli jste tak o důležitá data, fotografie atd.? Využijte záchranu dat a dostaňte je zpět!

Sledování objednávky
Možnosti dopravy
DPD pošta PPL
Možnosti platby
dobírka předem hotově
kartou kartou kartou
kartou kartou